odjf logo

"V mene humanizmu a tolerancie"

fb ig
radio jazz logo

Vyberte váš jazyk

 

Hiromi’s Sonicwonder

15. 11. 2023 - Bratislava

banner sound of peace 1920x1080 2022
 

banner 1920x1080 web 01

banner sound of peace 1920x1080 2022

 

22.6.2022 o 18:00h  Bratislavský hrad

 účinkujúci

Chris Potter, David Sánchez, Etienne Charles,Warren Wolf, Edward Simon, Matt Brewer, Kendrick A.D. Scott, Martin Luther McCoy, Gretchen Parlato, John Shannon, Peter Slavov, Peter Lipa, Martin Valihora, Kristína Mihaľová, Ruslan Sirota, Matúš Jakabčic, Dan Bárta, Piotr Wyleżoł, David Dorůžka, Kornél Fekete-Kovács, Daniele Camarda, Členovia ORCHESTRA SLOVENSKÁ FILHARMÓNIA

banner 1920x1080 workshop

ODJF 2022 - MASTER WORKCLASS
Matthew Stevens / Walter Smith III ft. Harish Raghavan & Jonathan Barber
(CA/USA)

Matthew Stevens - gitara
Walter Smith III - saxofón
Harish Raghavan - basgitara
Jonathan Barber - bicie
Hviezdni zahraniční hostia, ktorí k nám pricestujú priamo z Ameriky s projektom Matthew Stevens / Walter Smith III IN COMMON ponúknu študentom hudby na štátnych aj súkromných hudobných školách, odbornej verejnosti a všetkým záujemcom výnimočný MASTER WORKCLASS.
Vstupné: 15 eur
----------------------------------------
Ide o kapelu výnimočného kanadského gitaristu Matthewa Stevensa, ktorý po vyštudovaní Berklee College of Music, spolupracoval s hudobníkmi ako Christian Scott, Terri Lyne Carrington či Esperanza Spalding. Do Bratislavy pricestuje spolu s americkým saxofonistom Waltrom Smithom III., ktorí momentálne vedie katedru dychových nástrojov na Berklee College of Music, je členom Ambrose Akinmusire Quintet či zoskupenia Voyager amerického bubeníka Erica Harlanda a hviezdnymi hráčmi Harishom Raghavan na basgitaru a Jonathanom Barberom na bicie.